Rozë

A e bën mirë burri yt në shtrat? Ami përgjigjet: Sigurt!/ Ermali i kthet: Po t’i mos u ngopsh ti!

Ermali ka publikuar një video në rrjetin e tij social të ‘Instagra’, në të cilën shihen momentet pikante të emisionit.

Nuk do e besoni si dukeshin Ami dhe Ermali në fillmet e lidhjes ...

E aty bie në sy një pyetje ku Amarda vendoset ‘në siklet’. Ermali e pyet atë: ‘Yt shoq, si është në shtrat?’, e ndërsa Amarda kthehet nga Kejvinat.

‘Edhe njëherë si ishte pyetja?’, e pyet bashkëshortja dhe e gjithë salla fillon të qeshë. Me pas Ami i thote sigurt dhe Emrmali me pas i thote ”A ti mos u ngopsh ti”.

Pas lajmit të shtatzanisë Ami dhe Ermali shfaqen sërish bashkë ...

MË TË LEXUARAT

To Top