Rozë

Agron Llakaj dhe gruaja e tij qenka infektuar me Covid-19: Po mos të kishim vajzën nuk do ia kishim hedhur dot, kush ka vajza ka botën!

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me Covid-19.

Aktori i humorit rrëfen sekretin e tij: Vuaj nga një “sëmundje” e rrallë! -  Balkanweb.com - News24

Në një postim në Instagram, ai ka treguar se për 20 ditë ata kanë qenë të infektuar dhe tashmë kanë marrë përgjigjen se janë “negativ”.

“Te dashur miq! Me ne fund, pas nje beteje relativisht te moderuar me Covid 19, pas rreth 20 ditesh, ime shoqe Kostandina dhe une morem pergjigjen ‘negativ’ te tamponit. Ne ja dolem, me qetesi dhe pa panik…

Ne mbeshtetje te njeri tjetrit por me kujdesin absolut dhe te vajzes tone Alkida, qe nuk mori parasysh rriskun per vete por na sherbeu deri ne momentin e kapercimit te situates. ‘Kush ka vajza, boten ka’ thote kenga.”, ka shkruar Llakaj në postimin e tij.

Argon Llakaj shpërthen ndaj programit të Top Channel: Stop degjenerimit -  Gazeta Mapo

MË TË LEXUARAT

To Top