Rozë

Beatrix surprizohet nga vëllai i saj/ Ai mori ftesë për të qëndruar në ”Big Brother” por…

Spektaklin e sotëm “Vëllai i Madh” ka vendosur të surprizojë Beatrix me njeriun e saj më të shtrenjtë.

Ajo është surprizuar nga vëllai i saj,Alban Ramosaj. Sic shihet marrëdhënia e tyre është shumë e fortë.

Albani është ai që i jep kurajo duke i thënë asaj të jetë sa më e qetë dhe ta shijojë sa më shumë këtë eksperiencë.

Duket se kjo surprizë e ka lumturuar jashtëmase Beatrix duke ndarë dhe një përqafim të ngrohtë me vëllain e saj.

MË TË LEXUARAT

To Top