Lajme

Bëhuni gati të kërceni: Kënga e re e Encës do t’ju çojë nga vendi

Enca e ka mbajtur premtimin që u kishte bërë fansave dhe ka publikuar sot këngën e saj më të re, të parën për këtë vit. Enca ka bashkëpunuar me Zaza dhe Mixey. “Amor” mban titullin kënga e cila është shumë ritmike dhe pritet të bëjë namin në clube.

Kënga është pëlqyer shumë dhe ka pasur komente shumë pozitive.

Vetëm pak pas publikimit “Amor” ka arritur mijëra shikime në Youtube dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë.

MË TË LEXUARAT

To Top