Lajme

Detaje rrëqethëse/ I möri jétën fqinjes dhe e hodhi në kanal, ajo ishte e paralizuar dhe nënë e dy fëmijëve

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në fshatin Kozare të Kuçovës, ku 58-vjeçari, Fetah Marra vr au dhe hodhi në kanal fqinjën e tij.

Shkak besohet një borxh që autori i kishte vi kti mës. V ik tima dhe autori, veçse fqinj, ishin edhe krushqi me njëri tjetrin. 64-vjeçarja, jetonte me bashkëshortin e para lizuar dhe ishte nënë e 2 fëmijëve të martuar, një djali e një vajze.

Nga ana tjetër, autori pas div orcit nga e shoqja jetonte i vetëm. Ai dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

MË TË LEXUARAT

To Top