Rozë

Detajet dyshohet se janë banale/ Reagimi për të riun që ia mori jetën vëllai i këngëtarit shqiptar: Na kalle zemrën

Mbrëmë në orët e vona ka ndodhur një përleshje në Ferizaj. Nga të sht ënat i vde kur ka mbetur një person, si dhe një tjetër është pla gosur nga pol icia.

Mësonhet se person qe mbeti i vra rë nga të sh tënat me a rmë është Gazmend Hyseni i njohur me nofkën Strella.

Ndërsa ai që vr au Strellën është vëllai i reperit Buta, Qëndrim Januzi i njohur me nofkën ‘RIFA’.

Lidhur me rastin ka reguar edhe reperi kosovar ‘Fuego’ ku ka shprehur ngushellime.

“Vlla spo muj me besu. Inshalla ne xhenet bro ma ke kall zemren, ki me na mungu gjithe Strella jone…”, ka shkruar Fuego.

MË TË LEXUARAT

To Top