Lajme

Dhimbje e madhe! Shuhen në moshën 32-vjeçare shqiptari, rrëqeth nëna e tij: Na e këpute kokën bir

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, një 32-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e djeshme. Mësohet se shtetasi Erind Shuteriqi ka ndërruar jetë, familjarët kanë thënë se i afërmi i tyre ka pës uar at ak kar diak.

I riu nuk kishte sëmundje të tjera shoqëruese. Vetë mamaja e 32 vjeçarit ka shkruar një postim rrëqethës në facebook ndaj humbjes së djalit të saj.

“Erind shpirt, zemra e mamit kjo qe na ndodhi ishte sho kuese! Cfare te kujtoj me pare mami buzeqeshjen, miresine, embelsine, dashurine qe na dhuroje cdo dite!

Na e kepute koken bir por ti do jesh gjithmone brenda nesh dhe me ne gjithmone NE TE TRE!!! Do te te duam gjithmone zemra jone!!!” Edhe njerëz të tjerë të afërm dhe shoqëria e Erindit kanë reaguar të shokuar me këtë humbje dhe kanë bërë dedikimet e tyre vërtet prekëse.

MË TË LEXUARAT

To Top