Rozë

Do nis dhe ”Love Story”/ Alketa Vejsiu flet hapur, ja çfarë pritet këtë herë

Pushime kanë përfunduar dhe në televizionin Klan janë ndezur motorët për edicionin e dytë të “Love Story”.

Këtë e ka zbuluar më parë Alketa Vejsiu me disa postime në Instagram, ndërkohë që konfirmimi ka ardhur edhe nga autoria e programit, Ilda Lumani.

Ditën e sotme, Vejsiu ka bërë Q&A në Instagram për të marrë sugjerimet e publikut për emrat e opinionistëve të Daily Love Story.

Sakaq, ajo ka rikonfirmuar emrat e dy opinionistëve, Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj, të cilët rikthehen pas një sezoni të suksesshëm.

MË TË LEXUARAT

To Top