Rozë

Doli në televizor të gjente burrë, Ana i kthehet keq Beratit: Ti e bën me burra/ Ai e degjeneron: Ftom njëherë në krevat dhe ta shikosh ti…

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Berati, kishte shprehur të gjithë mbështetjen e tij për Shqipen. Teksa kishte postuar një foto ku shfaqej bashkë me të, djali kishte shkruar se “mbretëreshat nuk kanë vend tek hi enat”.

Në studio ai e shpjegoi këtë postim duke thënë se Shqipja nuk është e vetmja që ka bu llizuar, pasi këtë veprim e ka bërë edhe personazhe të tjerë, duke përmendur emrin e Anës.

Pikërisht kjo e fundit e akuzoi djalin si një njeri “dyfytyrësh”, duke pretenduar se ka prova që ai është g ay. Ndërkohë edhe Berati tha se ka prova kundra Anës, por vajza u kundërpërgjigj duke thënë se kurrë nuk ka shkuar me një femër, por pranoi se nuk është e vi rgjër dhe gjatë jetës së saj ka pasur mar rëdhënie me meshkuj.

Ana: Ti je më shumë se bi zemra ime, këtë ta vërtetoj me shumë gjëra. I bie që je g ay.

Berati: Më fto një natë dhe të ta vërtetojë. Nuk është faji im thjesht më pëlqen Shqipja.

MË TË LEXUARAT

To Top