Rozë

E kërkoi burrin në televizor, po e hoqën/ Shqipja flet dhe thotë se e ka gjetur atë: Dashuria e jetës

Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e “Përputhen”, ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive”, në rubrikën “60 sekonda”.

PërPuthen”/ Shqipja “thyen” rregullat, ja çfarë vendosi në pjesën e fundit të emisionit - Top Channel

Një ndër pyetjet ka përfshirë dhe konkurrentët e “Përputhen”, duke e vënë Shqipen para një zgjedhjeje.

“Nëse do mund të karantinoheshe vetëm me Andin ose Atdheun, cilin do zgjidhje?”, është pyetur ajo.

“Njeriun tim të zemrës, që nuk ka lidhje me ata të dy”, tha Shqipja, duke lënë të kuptohet që tashmë është në një lidhje.

Degradon situata në "Përputhen": Shqipja duhet të shkoj në Psikiatri - lexo
MË TË LEXUARAT

To Top