Rozë

Festojnë 29 vite martesë/ Del fotoja e rrallë e Mihrijes dhe Naim Abazi, sa bukur duken

Çifti shumë i dashur për publikun Mihrije Braha dhe Naim Abazi festojnë sot, 29-vjetorin e martesës.

Mihrije Braha rikthen në kujtesë rastin kur një biznesmen shqiptar i ofroi  një milion dollarë për të kaluar një natë me të në një ishull -  PrizrenPress - Portal informativ

Me rastin e këtij përvjetori, ka qenë vetë Mihrija që ka publikuar disa fotografi nga dasma e tyre.

Vihet re që në atë kohë, këngëtarja ka qenë brune, shumë ndryshe nga sot. Ndërsa Naimi ka qenë pak më i mbushur se tani.

Dyshja janë prindër të një djali, i cili duket se ka ndjekur rrugën e prindërve pasi i pëlqen jashtëzakonisht muzika.

MË TË LEXUARAT

To Top