Rozë

(Foto) Genta Ismajli në prirtje të ëmbël, ja festa që ka bërë/ Si në përralla

Genta Ismajli ka javë që është në vemendje për pritjen e saj të ëmbël, kjo pasi nuk konfirmonte asgjë.

Pas shumë aludimeve Genta më në fund e konfirmoi shtatzënin e saj përmes një video në Instagram ku ishte me Ustan. Së fundi, ajo është duke i organizuar festë foshnjës së saj në pritjen e ëmbël të tij.

Ajo ka postuar një InstaStory të një tavoline të dekoruar me qirinjë e trëndafile dhe në pjatën e ushqimit ishte e vënë kartolina ku e zbulonte organizimin. “Festa e fëmijës së Gentës”, thuhej në kartolinën me fjongo kurdeli.

Si duket kësaj pritje këngëtarja i është gëzuar jashtë mase ku në këto imazhe e ka bashakangjitur edhe duar e bashkuara si shenjë falënderimi për këtë bekim.

MË TË LEXUARAT

To Top