Rozë

”Harxhoj 2 mijë euro në muaj për krehër për këmbët dhe kremra”/ Modelja shqiptare e tregon

Nuk bëri pak bujë deklarata e Erjola Doçit kur tha se shpenzonte afro dy mijë euro në muaj për kremëra dhe krëhërin e këmbëve(që ende nuk e dimë çfarë është).

Dy mijë euro kremëra, ku i gjen lekët? Pas kritikave në rrjet, flet Erjola  Doçi - Lajme.al

Prezente në “Trotuar” gazetari Ervin Kurti ka pyetur Erjolën rreth kësaj teme që shumë njerëz do ishin kuriozë të dinin.

Erjola u përgjigj shkurt duke thënë se të ardhurat i merr nga vetja,familja dhe bashkëpunimet në rrjetet sociale. “Na bën tag-u dy mijë dhe e lëmë me kaq se une nuk konsumohem shumë si imazh”-ishin disa nga fjalët e Erjolës.

Ok,po atë krëhërin e këmbës nuk na the se po i krefim me furçe nga injoranca.

FOTO/ “Kam krehër për këmbët, 2 mijë euro i harxhoj vetëm për kremra”,  moderatorja nxjerr krehrin “e famshëm” dhe zbulon si i fiton paratë –  Balkanweb.com – News24

MË TË LEXUARAT

To Top