Rozë

Konfirmohet lidhja e Evi Reçit me Kledin që ishte në ‘Big Brother’/ Ja kush e tregoi

Arjola Shehu dhe Evi Reçi janë dy mikesha shumë të mira, ndonëse janë personazhe publike. E teksa së fundmi Evi Reçi po përflitet për një lidhje dashurie me Kledi Hysën, ka qenë pikërisht mikesha e saj, Arjola e cila ka konifrmuar këtë lidhje nëpërmjet komenteve të shkëmbyera me ish-banorin e “Big Brother VIP”.

Nëpërmjet Instagrami, Kledi dhe Evi nuk e kanë fshehur, por kanë zbuluar se ndodhen të dy në Austri. Ndërkohë Arjola i lë një koment Kledit:

Në shkëmbimin e komenteve siç shihni në foton më poshtë, ata kanë lënë të kuptojnë se po flasin për Evin, shoqen e Arjolës dhe tashmë partneren e Kledit.

MË TË LEXUARAT

To Top