Lajme

Lajm i fundit! I pushoi zemra në mëngjes, përcillet në banesën e fundit, nëna e Edi Ramës: Në paqe Aneta

Aneta Rama, nëna e kryeministrit Edi Rama e po përcillet sot për në banesën e fundit.

Në ceremoninë e varrimt mësohet të kenë marrë pjesë pak të afërm, si pasojë e situatës së pandemisë.

Kryeministri Rama dhe i vëllai Olsi iu drejtuan me një mesazh miqve dhe të afërmve për ndarjen nga jeta të nënës së tyre Aneta Rama.

Familja Rama ka kërkuar mirëkuptimin e tyre për përcjelljen për në banesën e fundit të nënës së tyre, për shkak të situatës nga Covid-19.

MË TË LEXUARAT

To Top