Lajme

Lajm i zi/ Shqiptares i marrin jètën në makinë në sy të fëmijëve në Amerikë: Flenë pa nënën sot

Një 27-vjeçare shqiptare, nënë e dy fëmijëve, është gjetur e pa jetë brenda në makine, në zonën e Shën Petersburgut në Amerikë.

E reja, e identifikuar si Joana Peca, i është marrë jeta në sy të fëmijëve të saj.

Ata ishin të ulur në sediljen e pasme të makinës dhe fatmirësisht nuk janë lën du ar, por e kanë parë skenën me sytë e tyre, dhe padyshim janë të tm err uar.

Oficeri i policisë, që e gjetishqiptaren, u shpreh: “Dy fëmijë të vegjël sonte do të shkojnë në shtrat pa nënën e tyre.”

MË TË LEXUARAT

To Top