Lajme

Meshkujt i nisin mesazhe me kërkesa Kejvinës: Të jam 5 mijë euro vjen, apo e ke natën?/ Ajo u kthehet keq…

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shan tazhuese.

Only 25, Kejvina Kthella mother for the first time

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojne me mijera euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse sgaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

In a complicated love: Kejvina Kthella cries with the followers

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.
Madje, modelja tregon se persona të ndryshëm përdorin identitetin e saj duke sajuar biseda që s’janë të vërteta.

Kejvina shprehet se për sa kohë të jetë gjallë, s’do të lejojë askënd të shkelë mbi dinjitetin e saj, teksa shkruan e rev oltuaer.

After offending and negative comments, Kejvina reacts: 'Calm down ...

MË TË LEXUARAT

To Top