Rozë

Monika Lubonja s’lë gjë pa thënë për Donaldin dhe Bora Zemanin: U bënë si telenovelë turke nga mërzitën

Teksa raporti Donald Veshaj-Bora Zemani është qendra e vëmendjes së mediave rozë që prej tetorit të vitit të kaluar, Monika Lubonja duket se është lodhur nga kjo histori.

Monika Lubonja për Donaldin dhe Borën: Historia e tyre si telenovelë turke që po bëhet e mërzitshme

Edhe pse aktorja e mbylli “Big Brother VIP” me marrëdhënie shumë të mira me Donaldin, së fundmi nuk i ka shprehur kritikat dhe ka bërë disa deklarata të papritura. Në një intervistë në “Mirage”, ajo u ndal te trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix, duke thënë se mes këtyre dy të fundit pati me të vërtetë kimi gjatë reality-showt.“Kemi qenë te lavanteria dhe i kam thënë Fifit në një bisedë se gjërat po bëhen si serial indian. E dija që do ndodhnin ashtu, që te marrëdhënia Donald-Semi.Ndoshta është edhe eksperienca e jetës.

Po të shikosh, unë kam qenë me Ilirin duke folur dhe Donaldi me Beatrixën kanë qenë një nga të vetmit çifte për të cilët kemi thënë se ka patur kimi në sytë e tyre. Edhe të Donaldit.Nuk dua të shkoj te paragjykimi, apo gjërat që njerëzit flasin. Ne pamë që të Donaldi kishte tërheqje të padiskutueshme. E dinë ata të tre se çfarë ndodhi, kur si qysh. Ne do bëjmë aludimet tona dhe do shkojmë te paragjykimet tona. Nuk e dimë ku çedoi”.-tha ajo.Mirëpo, Monika u shpreh se Bora dhe Donaldi po i ngjajnë shumë telenovelave turke dhe janë bërë të mërzitshëm. Sipas saj e gjitha po bëhet për marketing.

What was not expected happened! Bora Zemani and Donald Veshaj meet, the  images that are revealed are published - Gossip

MË TË LEXUARAT

To Top