Rozë

Mos do ndahen? Beatrix i thotë Donaldit: Se si më dukesh, shumë ndryshe po sillesh

‘Je ndryshe sot’, Beatrix i drejtohet Donaldit. Që nga futja e Romeos në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, ndjekësit e këtij formati po shprehen në rrjete sociale se Donaldi ka ndryshuar qëndrim si në lojë por edhe karshi Beatrixës.

Madje Beatrix i tha Donaldit se është ‘më ndryshe’ se herave të tjera.

“Je ndryshe sot. S’a arrijë dot ta kuptojë. Më duket më ndryshe. Nuk e di a për të mirë a për të keq”, i thotë Beatrix. Ndërsa, Donaldi insiston duke e pyetur për të mirë apo për të keq.

“Stresohem dhe mërzitem kot. Takimi me Romeon më ka.. Nuk ka qenë rrugëtim i lehtë… Por jeta është shumë e bukur”, i përgjigjet Donali.

“Sot nuk e di më je duk sdi.. Nuk ke faj”, i kthehet Beatrix. Krahas këtyre, të rralla po janë momentet kur dyshja po shfaqen së bashku, teksa vetëm tre ditë më parë ata ndaheshin gjithmonë nga pjesa tjetër e banorëve.

Martohen” Donaldi dhe Beatrix, momenti kur shkëmbejnë puthjen e parë -  Gazeta Express

MË TË LEXUARAT

To Top