Rozë

Mos e kanë bërë me qëllim? Bora dhe Beatrix veshin të njëjtën gjë

Beatrix Ramosaj dhe Bora Zemani kanë bërë ‘’xing’’ duke u shfaqur me kapelën e njëjtë.

Të dy vajzat fotot i kanë publikuar brenda ditëve të fundit.

Ndërsa ky detaj nuk u ka ikur ndjekësve të shumtë të tyre. Për ne të dyjave u shkon shumë!

Bora Zemani ju dërgon puthje

MË TË LEXUARAT

To Top