Rozë

Mos e kishte me ironi? Luana Vjollca: Më thoshin je e shëmtuar dhe u bëra e gjitha silikon

Luana Vjollca ka folur së fundmi për ndërhyrjet plastike që ka kryer në trup dhe në fytyrë dhe ka deklaruar se i ka bërë nën presion.

Luana Vjollca

Më parë ajo ka deklaruar se nuk ka patur ndërhyrje, tashmë është shprehur publikisht se është ndjerë e detyruar për t’i bërë se njerëzit nuk e donin dhe e shanin.“Të vënë në një lloj presioni që ti kur je e dobët quhesh anoreksike.

Sepse të thonë je shumë e dobët, je shumë e dobët dhe me nënkuptim ajo je shumë e dobët do të thotë je shumë e shëmtuar.”-ka deklaruar moderatorja. Ajo ka shtuar se është munduar t’ua plotësojë dëshirën të mos dukej anoreksike dhe më pas e quanin ‘shumë të bërë’. Publiku e ka cilësuar këtë deklaratë të saj të pakuptimtë e të palogjikshme.

.”Kështu që në presionin e saj ti mundohesh të shtosh disa kile, që t’ua plotësosh dëshirën mos të jesh anoreksike, por më pas ti quhesh je shumë e bërë[email protected] ti do që të jesh ajo perfektja dhe e lëviz pak portretin tënd, e prek pak buzën tënde, e rregullohen pak vetullën edhe sot quhesh thjesht plastikë e silikon,”-tha Luana.

Luana Vjollca | Spotify

MË TË LEXUARAT

To Top