Lajme

Ngjarje e rëndë/ 58-vjeçari shqiptar që i mori jètën fqinjës dëshmon: Më mbeti në dorë

Një ngjarje e r ëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në fshatin Kozare të Kuçovës, ku 58-vjeçari, Fetah Marra v ra u dhe hodhi në kanal fqinjën e tij.

Shkak besohet një b orxh që autori i kishte v ikt imës. Nga ana tjetër, autori pas div orcit nga e shoqja jetonte i vetëm. Ai dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

“Më ngeli në dorë, se kuptova se si v di q”, mësohet të ketë thënë para e fek tivëve.

MË TË LEXUARAT

To Top