Lajme

Nuk ndalet Donaldi dhe Pajtimi/ Kanë lidhur Beatriksin nga duart dhe nga këmbët

Ditën e sotme Donaldi me Pajtimin vendosën ti bëjnë një rreng Beatrix.

Ata e lidhën këngëtaren dhe e shtrinë përtokë. Pasi e lidhën djemtë e futën atë brenda një thësi të zi duke e goditur atë me jastëk.

Beatrix nuk e la me aq duke marrë hak duke lidhur Donaldin dhe Pjatimin nga duart dhe këmbët. Duket se djemtë nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga rrengjet e tyre.

MË TË LEXUARAT

To Top