Rozë

”O ta hënga piiii dhe ti mu kaaa”/ Këngëtari shqiptar që bëri këngën banale, këtë herë vazhdon dhe…

Mozzik ka bashkëpunuar me Kidën për këngën me titullin ‘Kërkun’. Kënga është pjesë e albumit më të ri ‘MozzArt’, që reperi ka nxjerrë në orët e para të ditës së sotme.

Mozzik dhe Kida çifti më i ri i showbizz-it? Fansat u urojnë ...

Albumi ka gjithsej 20 këngë dhe është publikuar i plotë në versionin ‘audio’ në Youtube dhe platformat tjera muzikore.

Në fillim të këtij muaji, dyshja Mozzik e Kida kanë publikuar me videoklipe një projekt në të cilin kanë bashkuar dy këngë, ‘Paranoia’ e ‘Pishman’.

Kida dhe Mozzik nuk kanë të ndalur - Kosova Sot

MË TË LEXUARAT

To Top