Lajme

O Zot i madh si nuk i erdhi keq/ Burri në spital i sëmurë, shqiptarja nga Gjakova e bën më keq

Një grua ka rra hur bashkëshortin e saj në Spitalin e Gjakovës. Sipas pamjeve që janë duke qarkulluar në rrjetet sociale, vërehet se pacienti është i sëmurë ndërsa gruaja ush tron dh unë ndaj tij për disa minuta.

Video është publikuar nga një qytetare e Gjakovës, e cila sipër videos ka shkruar “Kjo është Kosova jonë. Rasti tashmë është paraqitur në Pol icinë e Kosovës dhe telegrafi është në pritje të një përgjigje, raporton JOQ KOSOVA.

Rastet e dhunës janë shpeshtuar kohëve të fundit në Kosovë, ku Po licia në vazhdimësi raporton për raste të ndryshme. Postimi i plotë.

Nuk dimë shumë detaje, por aman pamjet që shohim janë shumë të rënda dhe të trishta. Dh una në trojet shqiptare tashmë është kthyer në fenomen të zakonshëm.

MË TË LEXUARAT

To Top