Rozë

”Për mua të lëpihen”/ Edi bëhet xheloz për Brunon: Mua më puthi Ada në takim, më kënaqi

Edi ka shfaqur shenja xhelozie për takimin e Adës me Brunon, i cili e ftoi të bënin një lojë me puthje.

Gjatë debatit në studio, Bruno tregoi se Edi i ka rrëfyer në prapaskenë se në takimin që pati me Adën, janë puthur jashtë kamerave sa janë kënaqur.

Edi: Çfarë janë këto lojëra fëmijësh? A jeni në klasë të parë?

Bora: Edi mos je xheloz? Edi: Jo, për mua le të lëp ihen. Të luajë ndonjë lojë tjetër.

Bruno: Para se të hyja këtu, më tha një fjalë dhe bëra sikur nuk e dëgjova. Më tha hë ca bëre në takim? I thashë shumë mirë jemi kënaqur. Çfarë bëre në backstage se unë e kam puthur jemi kënaqur.

Ada: Nuk jam puthur asnjëherë me Edin.

Edi: Veç në takim jemi puthur.

MË TË LEXUARAT

To Top