Rozë

Po pret një fëmijë, po Einxhel tregon se si është zënë me Arbërin: Më tha s’të bëj më foto

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan momente nga përditshmëria e saj. Moderatorja, e cila është në pritje të ëmbël, ka ndarë së fundmi me ndjekësit prapaskenat e një fotoje, ku shfaqet e veshur me bikini pranë pishinës.

Konfirmohet, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëhen prindër për herë të  parë – Abc News

“Para se të shkonim për të ngrënë duhet të ndërrohesha por drita ishte shumë e mirë dhe bikini shumë i lezetshëm dhe s’mund ta humbisja mundësinë për një foto. Ndërkohë Dagz po vdiste për të ngrënë ashtu edhe unë. Ama foto ka prioritet kur je në plazh.

E bëri zemrën gur dhe kur më pa ulur tek pishina gati për pozën…por kur pash fotot e para u mërzita se nuk ishin si doja dhe ai u nev rikos sigurisht që unë nuk jam asnjëherë e kënaqur me rezultatin Dhe…Kjo është fytyra ime kur Dagz m’tha s’të bëj më kur rë foto” shkruan ajo.

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz gati për fëmijën e tyre të parë – BoldNews.al

MË TË LEXUARAT

To Top