Rozë

”Po të flas unë për ato që ke bërë t’i prishen familje”/ Eda vazhdon me fjalët për Xhenin: Unë di gjëra personale!

Pas debatit të një dite më parë, kur Eda a kuzoi Xhenin se di për të ‘shumë të këqija’, kjo e fundit nuk u paraqit sot në puntatën e “Për’puthen”.

Mes vajzave u shkëmbyen ofendime dhe ak uza të ashpra, që e detyruan moderatoren Oriela Nebiaj të mbyllë emisionin. Sot, ajo thotë se Xheni ishte e pranishme, por një minutë para se të nisnin xhirimet mori një telefonatë dhe u largua. Sjellja e saj është e papranueshme, thekson Ori dhe opinionisti Arjan Konomi.

Më pas, u shfaqën disa momente pasi u mbyll programi, kur Xheni thoshte se “Eda ka qenë shoqe e motrës sime. Nuk kam inate me të, nuk e di çfarë ka ajo me mua”.

Ndërkohë, Eda, e pranishme në studio, duket aspak e penduar dhe vazhdon të theksojë ak uzat për Xhenin.

Jemi vetëm në javën e dytë të sezonit të katërt të “Për’puthen” dhe publiku pa një debatet kaq të ashpër.

MË TË LEXUARAT

To Top