Rozë

Qau dhe nuk ndahej dot nga ajo/ Ja si e ka përjetuar Donaldi largimin e Beatrix nga shtëpia

Beatrix nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania VIP. Ajo u eliminua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri mbrëmë nga votat e publikut.

Të gjithë banorët u mërzitën me largimin e saj, por Donaldi ishte ai që u duk se u mërzit më shumë.

MË TË LEXUARAT

To Top