Rozë

Qenka në hall të madh Rudina Dembacaj/ Nuk po bën dot pushime: I shikoj me sy, po ku të lënë fëmijët…..

Me një foto në pishinë, Rudina Dembacaj ka treguar se si po e kalon fundjavën pranë detit, që mund ta shohë me sy, por nuk po e shijon siç do donte. Dhe pse do thoni ju?

Sepse Viktoria nuk e ka qejf, të paktën jo më shumë se pishinën. “Vështoj detin dhe s’më lë njeri të hyj, fëmija do në pishinë”, ka shkruar Rudina.

Dhe kështu ka kapur momentin dhe ca foto nga aty ku është se detin nuk e di ende kur do e shijojë.

Who is the most jealous? Passionate sex or…? Rudina Dembacaj reveals  intimate details from the relationship with the former deputy, there is  also a message for Frroku: I have shared my mind! -

MË TË LEXUARAT

To Top