Rozë

S’e keni parë asnjëherë kështu! Zonja Eni Çobani del në rroba plazhi: Të ndjesh rreth teje…

Me përfundimin e sezonit televiziv të “Shihemi në gjyq”, juristja e njohur Eni Çobani ka nisur pushimet.

Çobani prej ditësh ndodhet në plazh nga ku ka publikuar herë pas here foto në rrjete sociale.

Një foto e publikuar pak minuta më parë nga Çobani e shfaq juristen e njohur teksa shijon detin e kristaltë.

E vështirë por jo e pamundur", Eni Çobani vendos seriozisht të ...

“Te shihesh si ne pasqyre dhe te ndjesh se rreth teje ka vetem qetesi dhe pasterti”, shkruan Çobani në dixhiturën e fotos, ku zonja Çobani është kujdesur për të mos u ekspozuar shumë para aparatit, edhe pse ajo duket rrezëllitëse.

Eni Çobani uron bashkëshortin për ditëlindje me fjalët më ...

MË TË LEXUARAT

To Top