Rozë

Shqipen e hoqën nga emisioni ku doli të kërkonte burrë, pas saj ikën dhe djali nga Kosova: Kam ndjenja nuk rri dot…

Berati është konkurrenti më i fundit që largohet nga emisioni “Për’Puthen”. Ai tha se ka nisur të ketë ndjenja për Shqipen, prandaj nuk dëshiron të qëndrojë në emision.

PërPuthen”/ Djemtë bëhen “xhelozë”, konkurrenti i ri fiton vëmendjen e vajzave… - Top Channel

Largimi i tij u shoqërua me disa pole mika, pasi djali nga Kosova u përfshi në disa debate me konkurrentët e tjerë.

Fillimisht ai sqaroi një postim të bërë në rrjete sociale ku kishte shkruar se “mbretëresha nuk ka vend tek hi enat”, duke iu referuar këtu Shqipes.

Më pas ai tha se këtë postim e ka pasur për Elvsin, i cili sipas tij u tregua i pasjellshëm ndaj Shqipes, duke refuzuar të shfaqet takimi me të.

Gjithashtu gishtin akuzues ai e drejtoi tek Ana, duke shtuar se edhe ajo ka bu llizuar sikurse edhe Shqipja e larguar.

“Më pëlqen Shqipja, kam ardhur për Shqipen, kam pas ndjenja dhe vazhdoj t’i kem dhe kërkoj të largohem nga emisioni sa kohë që ajo nuk është”, u shpreh ai.

Shqipja i ve ultimatumin Andit; “unë jam territorial o me mua o fare”, “ Përputhen” - YouTube

E “masakrojnë” në komente/ Shpërthen Shqipja e “Përputhen“: Kam gërthitur mjaft | CNA.AL

MË TË LEXUARAT

To Top