Rozë

Si paska qenë sa ndryshe! Gruaja e nipit të Enver Hoxhës vite para, ndryshimi është si nata me ditën!

Rezarta Shkurta, e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të.

Me mall, ajo ka kujtuar kohën kur ishte ende një vajzë e vogël, vetëm 18 vjeç, e cila sapo i ishte futur botës së televizionit dhe kishte realizuar setin e parë artistik me fotografin Fadil Berisha.

Asokohe, ajo ishte gjithashtu bjonde dhe shumë elegante.

“18 vjeç, seti i parë artistik”- ka shkruar këngëtarja krahas postimit ku etiketon fotografin. Po ju e mbani mend Rezartën në fillimet e saj?

MË TË LEXUARAT

To Top