Rozë

S’la gjë pa thënë për Bora Zemanin dhe shqiptare të tjera, Marinela Hysa: Kërkoj falje s’kam qenë mirë

Ish-konkurrentja e Love Story Marinela Hysa e ftuar ne emisionin e mëngjesit “Kafe Shqeto” në Syri TV ka kërkuar falje publike për të gjitha ofendimet dhe ak uzat e bëra ndaj VIP-ave shqiptarë disa kohë më parë.

Marinela: Bora Zemani duhet t'i kërkojë falje Trixës, la kokrrën e namit dhe  iku me pushime me atë - YouTube

E pyetur nga moderatori nëse momentalisht ndihej mirë, Marinela ka pohuar duke thënë se tashmë ka rënë në qetësi të plotë pas një periudhe tëpër të vëshirë, duke i’a lënë fajin famës së tepërt për “sht hurjen” që kaloi.

“Tani jam mire. Nuk kam qënë mire, kam kaluar një periudhë të vëshirë. U mbingarkova shumë dhe ajo fama sikur nuk më bëri mirë. Dua të them një gjë për ta mbyllur, si dy njerëz normal, sepse unë kam dal nga vetja shumë kohë më parë dhe do thonë Marinela nuk ka ndryshuar. Femra nuk duhet të dali publikisht e të thojë këto muhabetë sepse nuk janë për t’u bërë. Unë tërhiqem dhe i kërkoj falje të gjithëvë. Doja ta mbyllja me një falje publike” u shpreh Hysa.

E quajti k*rva me e madhe".Reagon Bora Zemani pas sharjeve te renda nga  Marinela Hysa - YouTube

MË TË LEXUARAT

To Top