Lajme

Të dhënat/ Ja sa ballë ishte tërmeti që ‘shkundi’ Shqipërinë, epiqendra ka qenë në këtë vend

Qendra Europiane e Tërmeteve raporton se tërmeti që go di ti Shqipërinë pak minuta më parë ishte 5 ballë i shkallës rihter.

Epiqendra ka qenë 52 km në veriperëndim të Tiranës, duke prekur zonat e Shkodrës dhe Lezhës.

Image

MË TË LEXUARAT

To Top