Rozë

Tea i ka harruar të gjitha! I dalin fotot me fustan nusërie, nisin zërat se mos ka dikë që do martohet

Tea Trifoni, prej muajsh po mban “kupën” e gjithë vëmëndjes të publikut shqiptar.

Tea u bë ë famshme nga programi “Përputhen” ku fillimisht tërhoqi gjithë pëlqimin dhe dashamirësinë e ndjekësve të saj, por për shkak të skandalit e gjithë kjo ju kthye mbrapsh.

Ish-konkurrenjta dhe Andi pretenduan të dilnin si çift nga emisioni, por kjo gënjeshtër jetoi vetëm pak ditë dhe më pas u bë publike lidhja e saj me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.

Kur rrjeti u tejmbush me fotot e çiftit dhe dukej se dashuria po triumfonte, çifti zbuloi papritur se janë ndarë dhe romanca e tyre përfundoi më shpejt se ç’nisi, shkruan Albeu.com.

Gjithë këto ngjarje e vunë Tean në qendër të vëmendjes dhe ajo vazhdon të surprizojë. Në InstaStoryt e fundit të saj në Instagram, Tea shfaqet e veshur me fustan të bardhë nusërie pa dhënë asnjë shpjegim.

Konkurrentja le të hapura dyshimet dhe shoqëruar me fotot ka lënë edhe një kuti ku ndjekësit mund t’i drejtojnë pyetje.

Hipoteza se kjo mund të jetë një ndër reklamat e shumta të saj në Instagram është gjithashtu në listë.

MË TË LEXUARAT

To Top