Rozë

Thuhet se ka pasur lidhje dashurie me Xhonin/ Olta Gixhari do largohet nga ‘Big Brother’, pas kërkesës së burrit?

Publikimi i lajmit të lidhjes së dashurisë mes Olta Gixharit dhe Xhonatan Islamit, ka shkaktuar polemika në rrjete. Por jo vetëm.

Bashkëshorti i aktores ka mbërritur mbrëmjen e kaluar, pas mesnatës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Replika mëson ekskluzivisht se ai i ka kërkuar Oltës të lërë menjëherë shtëpinë, por kjo e fundit ka zgjedhur të vazhdojë lojën./ Replika.al

MË TË LEXUARAT

To Top