Lajme

Trägjedia në qytetin shqiptar/ Publikohet fotoja e shoferit që i mörën jètën

Sonte rreth orës 19:00 në Gllogjan të Deçanit ka pasur të sht ëna me ar më zja rri ndaj një autobusi me nxënës.

Nga ky sulm kanë mbetur të vr arë tre persona ku perveç shoferit të autobusit, Gani Gjokaj, mbetën të vr arë dhe një djalë 17-vjeç dhe një vajzë.

Në Foton më poshtë mbeti v iktimë, shoferi Gani Gjokaj. Ky është shoferi që mbeti i i v rarë nga su lmi në Gllogjan.

MË TË LEXUARAT

To Top