Rozë

Vjen mundësia e artë! Ermal Mamaqi do dhurojë 15 mijë euro, bashkohuni garës ndiqni rregullat: Mund t’u buzëqesh fati!

Ermal Mamaqi do dhurojë 15 mijë euro për ndjekësit në Instgram.

Mamaqi zbulon emrin e aktorit të madh: Një nga protagonistët e “I ...

Moderatori shqiptar ka nisur një garë në rrjetin social Instagram, ku ndjekësit mund të bëhen fitues të dhuratave të shumta brenda një maratone 11 ditore, shkruan lajmi.net.

Aktori i ‘2 gishte mjaltë’ përmes një video të ndarë në profilin e tij në Instagram ka bërë të ditur mënyrën se si ndjekësit mund të futen në garë.

“Fito 15.000 euro.
1. Tag 5️ Miq në këtë postim.
2. Ti dhe ata duhet të ndjekin faqen time dhe ata që ndjek unë.

Ermal Mamaqi puthet me Elvanën në “2 Gisht Mjaltë”, si reagoi ...

Çdo ditë nga data 10 Gusht do shpallim nga 1 Fitues që fiton 1000 euro Dhurata, ndërsa ditën e 11 do të shpallim 5 fitues me nga 1000 euro cash!!!

Nëse shpalleni fitues dhe nuk i keni plotësuar rregullat e lojes, ju do të skualifikoheni. Ju nuk mund të fitoni më shumë se 1 çmim gjatë kësaj maratone 11 ditore.

Ermal Mamaqi (@ermal_mamaqi) | Twitter

Sa më shumë komente me nga 5 miq bëni, aq më shumë mundësi keni për të fituar!!!!”, shkruan Ermali në postimin e bërë.

Largohet nga Tv Klan, Ermal Mamaqi tregon arsyet - Gazeta Mapo

MË TË LEXUARAT

To Top