Lajme

Zi kjo ditë! Bie nga pallati një i ri në këtë qytet shqiptar, ja si ndodhi ngjarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një i ri dyshohet se është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme në zonën e Astirit në Tiranë.

pallate-ne-tirane -

Mësohet se ai është rreth 30-vjeç dhe ka rënë nga lartësia e një pallati në rrethana ende të panjohura.

Pol icia ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Firma me zero lek po ndërtojnë pallate milionëshe në Tiranë

MË TË LEXUARAT

To Top