Thuhet se ka pasur lidhje dashurie me Xhonin/ Olta Gixhari do largohet nga ‘Big Brother’, pas kërkesës së burrit?

Publikimi i lajmit të lidhjes së dashurisë mes Olta Gixharit dhe Xhonatan Islamit, ka shkaktuar polemika në rrjete. Por jo vetëm. Bashkëshorti i aktores ka mbërritur mbrëmjen e kaluar, pas mesnatës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Replika mëson ekskluzivisht se ai i ka kërkuar Oltës të lërë menjëherë shtëpinë, por kjo e fundit … Continue reading Thuhet se ka pasur lidhje dashurie me Xhonin/ Olta Gixhari do largohet nga ‘Big Brother’, pas kërkesës së burrit?