Rozë

Efi ka shkuar në finalen e ‘Big Brother’, Kiara dhe Bledi kanë dalë nga shtëpia

Në një televotim të hapur gjatë mbrëmjes së djeshme, Efi është shpallur finalistja e dytë e Big Brother VIP.

Në avantazhin që i’u dha si lider, Qetsori bëri një zgjedhje. Ai i’u bashkua televotimit së bashku me Kiarën, Efin dhe Bledin, por për të garuar bashkë me ta për finalistin e dytë.

Publiku ka vendosur që Efi të jetë finalistja e dytë e Big Brother VIP 2, e cila do të garojë për çmimin e madh. Nga ana tjetër, Bledi dhe Kiara u larguan nga shtëpia.

MË TË LEXUARAT

To Top