Rozë

(Foto) Pas ndarjes nga Flamuri, Armonda shfaqet në këtë gjendje

U bënë të njohur pas lidhjes së tyre e cila u bë viralë në rrjete sociale.

E më virale u bë ‘ndarja’ ku Flamuri dhe Armonda vendosen të pauzojn paksa në lidhjen e tyre.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Armonda në një postim në instastory. Ajo ka fshirë të gjitha postimet që kishte bashkë me Flamurin, ku duket se nuk po ia ndjen fort për të.

Në fotografinë e fundit Armonda shihet e rregulluar mjaftë mirë.

MË TË LEXUARAT

To Top