Rozë

(Video) Mos ndodhi? Beatrix dhe Donaldi nuk janë përmbajtur, a kanë bërë marrëdhënie në shtëpinë e BB

Marrëdhënia e Donaldit me Beatrix ka qenë shumë e komentuar gjatë kësaj kohe dhe vazhdon të jetë ndër më të komentuarat në rrjet.

Çifti përveç që kanë shkëmbyer puthje, ata nuk po ndahen nga njëri-tjetri as në shtrat. Puthje në buzë dhe përqafime, e janë parë në krahët e njëri-tjetrit thuajse gjithë kohës.

Përveç puthjeve, dy konkurrentët kanë filluar të flenë në shtrat së bashku, ku ka qenë një video e cila është bërë virale në rrjetet sociale dhe po qarkullon mes fansave me pikëpyetjet nëse ata po kryejnë marrëdhënie sèksuale në shtrat përpara kamerave.

Mbetet vetëm për t’u parë nëse edhe ju mendoni si të gjithë, mjafton të shikoni videon më poshtë. Gjithashtu mbetet për t’u parë nëse marrëdhënia e tyre të vazhdojë me këtë ritëm.

MË TË LEXUARAT

To Top