Rozë

(Video) Skandal! Janë dëgjuar zëra të fortë në sfond, ja kush thuhet se ka bërë marrëdhënie në ‘Big Brother’

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Gjatë ditës së djeshme, banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother VIP Albania” kanë realizuar një fotosesion. Llogaria zyrtare e banorit, Elvis Pupa në rrjetin social “Instagram” ka ri-publikuar një video gjatë kohës që ai ishte duke pozuar për aparatin.

Në sfond të kësaj video dëgjohen disa zëra të çuditshëm, ku komentuesit kanë supozuar që dikush nga banorët ka kryer marrëdhënie. Video është bërë virale në rrjetin social “TikTok”, ku për pak kohë ka grumbulluar më shumë se 300 mijë shikime. Ndërsa të shumtë kanë qenë komentuesit që hamendësuan se ishte Dea banorja që po dëgjohej në video.

MË TË LEXUARAT

To Top