Rozë

Sot pasdite u publikua video e Teas në krevat me një mashkull tjetër, reagon dhe Fatjoni: Kjo s’është asgjë, Melisa ka….

Aku zat e Shqipes për faktin se Tea dhe Bearti janë përputhur prej pak kohësh, siç duket kanë qenë të vërteta. Pak më parë, në rrjetjet sociale fotot e dy konkurrentëve Teas dhe Beartit, ku shfaqeshin duke u puthur, bën xhiron e rrjetit.

Fatjoni dhe Arjoni rikthehen në Për'puthen: Refuzon dhuratën e Teas! - News 31

Ndërkohë, në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish-konkurrenti i emisionit të njohur të përputhjes së çifteve, Fationi. Ky i fundit, përmes një ‘Instastory’ ka shkruar se ‘KJO SESHTE ASGJE…!!’, duke bashkëngjitur edhe disa emoji me shkelje syri dhe të qeshura, ndërsa ajo që vihet re është një vajzë me flokë të kuqe që ka vendosur në fund të shkrimit.

A është kjo një ‘kunjë’ për Melisën? Si mendoni? Kujtojmë se para se Fationi të largohej nga emisioni, hodhi disa a kuza për te, por nuk tregoi më shumë detaje në lidhje me personin në fjalë.

Me poshte shikoni njeren nga videot qe nuk duhet humbur.

No description available.

MË TË LEXUARAT

To Top