Rozë

Artiola Toska rrëfen se si njohur të shoqin: Ishte dashuri me shikim të parë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Artiola Toska ka folur për dashurinë e saj dhe takimin e parë me bashkëshortin e saj, e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan.

Artiola tregoi se ata kanë 22 vite bashkë dhe se dashuria e tyre ishte me shikim të parë kur janë takuar në Prizren.

“Edhe burri im është tirons. 2 tirons jemi takuar në Prizren. Ishte dashuri me shikim të parë”, tha Artiola.

MË TË LEXUARAT

To Top