Rozë

Luizi, finalisti i parë në ‘Big Brother’/ Rrëqeth me fjalët: Do doja të ishte baba gjallë ta shikonte

Mbrëmjen e sotme u shpall finalisti i parë i “Big Brother VIP”. Pretendentë për finalen e madhe ishin Luizi dhe Dea, ndërsa me votat e publikut Luizi u shpall finalist.

Këngëtari u emocionua shumë dhe nuk i mbajti dot lotët. “Do doja shumë të ishte babi gjallë e t’i thoja ja dola”, tha ai i prekur.

Kiara e puthi në faqe, ndërsa opinionistët në studio u shprehën se Luizi e ka merituar.

MË TË LEXUARAT

To Top