Rozë

Po rri në suitë me Luizin, Kiara po merr shumë komente negative

Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa ndodheshin në dhomën surprizë. Por fansat në komentet e faqjes zyrtare të Big Brother kanë nisur në kritika ndaj saj.

Sipas tyre Kiara u bë xheloze pse Luizi kishte marrë shumë mesazhe se ajo dhe në fakt mesazhet për Luizin ishte të panumërta.

Teksa Luizi lexonte mesazhet, Kiara u pa të largohej disa herë duke mos i kushtuar rëndësi teksa kërkonte me ngulm të hynte në dhomën e rrëfimit.

Nderkohe Dalja e Armaldo Kllogjerit nga shtëpia e Big Brother Vip ka indinjuar tej mase Oltën. Aktorja është shprehur e vendosur se pas daljes së Maestreos do të bëjë gjithaçka që të largojë Kiarën nga shtëpia, në mënyrë që të dobësojë Luizin.

Mbrëmjen e djeshme Olta ka shkuar te suita e Kiarës dhe Luizit, ku i ka kërkuar llogari Luzit për lojën e “padrejtë” sias saj që Luizi po bën, ndërsa i ka thënë çiftit se do ua “shkatërrojë moment e bukura që po kalojnë në suitë”.

Kiara dhe Luizi shkuan mbrëmë në suitën ku do të flenë deri të martën. Ishte Kiara ajo që kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.

MË TË LEXUARAT

To Top