Rozë

Reagon Fatjoni pasi Melisa pranoi lidhjen me Andin i uron lumturi: Më vjen mirë që nëna e Melisën mori vesh të vërtetën sepse vajza e saj….

Para se Fationi të largohej përfundimisht nga “Për’puthen” hodhi a kuza të forta kundrejt Melisës. Ishte i pari ai që ngriti dyshime për lidhje të fshehtë mes saj dhe Andit e madje Fationi u shpreh i bindur se ata të dy kishin kryer marrë dhënie bashkë.

Melisa dhe Fatjoni flasin për martesën dhe fëmijët. – Online

Asokohe Melisa nuk e pranoi këtë gjë, madje u shpreh se për shkak të ak uzave të pavërteta të Fationit kishte debatuar edhe me të ëmën e se nuk fliste më me të.

Si përfundim doli se fjalët e Fationit kishin qenë të vërteta, duke qenë se vetëm pak ditë më parë Melisa dhe Andi pranuan publikisht marrëdhënien e tyre. Melisa publikoi këngën e re “Leje” dhe videoklipi mbyllet me një puthje pasionante mes saj dhe Andit.

Por çfarë ka për të thënë Fationi tani që fjalët e tij u vërtetuan? Dikush ka shkruar në Instagram se i vjen keq që Fationin nuk e besuam atë kohë, sepsen jë pjesë e publikut ju kthye kundra për aku zat që hodhi kundrejt Melisës. Kështu, Fationi është detyruar të flasë në lidhje me këtë çështje e t’i japë fund një herë e mirë.

Ai shprehet se është i lumtur që nëna e Melisës e ka kuptuar se ai nuk ka gënjyer dhe i ka uruar çiftit sa më shumë fat.

“S’dua të merrem me këtë çështje, sepse e kam lënë me kohë, por një gjë do e them dhe e mbyll këtu. Për diçka jam i lumtur që edhe vetë mamaja e Melisës e mori vesh që unë po thosha të vërtetën dhe që kisha të drejtë dhe vajza e saj dinte ta bënte shumë mirë vi ktimën… mori vesh që si kisha faj. Tani sa për çiftin i uroj sa më shumë fat bashkë dhe të jenë të lumtur. E them me zemër”, shkruan Fationi.

MË TË LEXUARAT

To Top